ABIKS
TELLIJALE

Kui soovid Jupiteri esinema kutsuda
Kirjuta aadressile ansambeljupiter@gmail.com või helista numbril 53 494 683.

Meie soovime esmalt teada:
Millised on ootused bändile?
Millal pidu toimub?
Kus pidu toimub?
Mis sündmusega on tegu?

Hiljem juba saab täpsustada muud detailid.

NB! Hinnapäringule vastamine ei tähenda kinnitust!
Hinnapäring ei tähenda, et kuupäev läheb meie kalendris kinni. Kui soovite bändi tellida, andke sellest selgesõnaliselt märku, arutame detailid läbi ja kinnitame kuupäeva.
Kuupäevade kinnitamisel kehtib kiireima otsustaja reegel – lööme käed kliendiga, kes esimesena soovib meid konkreetsele kuupäevale tellida, mitte kes on kõige varem esitanud päringu.

Mida meie tellimisel arvestada?
Mida varem otsimisega alustad, seda suurema tõenäosusega on ansambel teie soovitud kuupäeval veel vaba.

Kas peokohas on piisavalt ruumi ansambli jaoks? Jupiter vajab vähemalt 3 x 5 ruutmeetri suurust pinda. Kindlasti tuleks arvestada ka tantsuruumiga. Peosaal peaks olema parajalt suur, et nii bändil kui külastajatel oleks mugav olla.

Esinemiskoht peab olema ilmastikukindel! Laval peab olema stabiilne põrand, katus ja taga- ning küljeseinad.

Peopaigas soovib ansambel eraldi ruumi, kus bändiliikmed saavad riietuda, isiklikke asju hoida ning esinemispauside ajal peomelust puhata.

Ansambli helitehnika vajab stabiilset vooluvarustust.

Mida me soovime peo kohta teada?
Kes on õhtujuht / pulmaisa?
Kui me teame, kes pidu veab, saame korralduslikud detailid arutada õhtujuhiga läbi ning ei pea iga väikse küsimusega teie poole pöörduma.

Kas keegi on peol veel esinemas ja soovib kasutada lava või helitehnikat?
Kui bänd on end lavale valmis seadnud, jääb kogu helitehnika lavale kuni bändi viimase seti lõpuni. Kui keegi astub veel peol üles või soovib kasutada helitehnikat, tuleks see kindlasti eelnevalt läbi rääkida.

Milline on peo ajakava?
Ajakava tuleks jagada meiega niipea, kui see on õhtujuhiga paika pandud. Peamiselt huvitab ansamblit aeg, millal jõuavad külalised peokohta ning mis kell peame meie lavale astuma.